Billedet på sidehoved
  • Fjordlandsskolen
Billedet på sidehoved

 - vi tænker nyt og tør godt!

Aktivitetskalender

Visning:
Skoleaktivitet
Forrige Næste
Uge 23
onsdag, 06-06-2018
08:00-15:00 Censor Jægerspris skole MP
08:00-15:00 Censor Marienlyst LMS
08:00-16:00 FP9 Engelsk mdt. 9.D
SKI9D AHE
torsdag, 07-06-2018
08:00-15:00 Censor Marienlyst LMS
08:00-15:00 Censor Jægerspris skole MP
08:00-16:00 FP9 Engelsk mdt. 9.D
SKI9D AHE
08:00-16:00 FP9 Dansk mdt. 9.C
SKI9C KAS
fredag, 08-06-2018
08:00-12:00 Censor Skolen i Herredet LMS
08:00-14:00 3. a på Roskilde Dyrskue DAL3A FAL, SK
08:00-16:00 FP9 Dansk mdt. 9.C
SKI9C KAS
Uge 24
mandag, 11-06-2018
08:00-15:00 Censor Jægerspris skole MP
08:00-15:00 Censor Slangerup/Kingo KAS
08:00-16:00 FP9 Dansk mdt. 9.D
SKI9D LMS
tirsdag, 12-06-2018
08:00-14:00 3. a på natur tur DAL3A MN, SK
08:00-14:15 Jægerspris Slot SKU6B MHL, VL
08:00-15:00 Censor Jægerspris skole MP
08:00-15:00 Censor Slangerup/Kingo KAS
08:00-16:00 FP9 Matematik mdt. 9.C
SKI9C PG
08:00-16:00 FP9 Dansk mdt. 9.D
SKI9D LMS
15:15-17:00 Afdelingsmøde alle afdelinger KL, LA, SAM, JBS, HE, LIN, EJ, KA, PL, HB, AS, LJH, LI, CK, CVILH, KB, KM, KW, AHE, AHH, AP, AR, AW, BIG, BR, BRI, CBO, CD, CE, CH, CP, CPP, DP, FAL, FM, GA, GHØ, GJ, HCS, HD, HEJ, HH, HJ, IS, JAN, JEL, JF, JJ, JMA, JOHNI, JOSNI, JP, KAS, KJ, KJK, KLHD, KN, KØM, LAJ, LMS, LR, LS, MB, MBOLS, MD, MDH, MDO, MH, MHA, MIB, MLD, MMJ, MMØ, MN, MNØ, MOL, MP, MS, MSP, NA, NB, NY, PG, PK, QQ, RKH, RL, SA, SBAND, SDK, SHA, SHL, SK, SL, SLS, SLT, SML, SRP, ST, STE, STV, SU, TD, TVA, VL, VV, WW, XX, XY, ZZ
onsdag, 13-06-2018
08:00-15:00 Censor Jægerspris skole AW
12:00-15:00 Færdselsevent SKU6B VL
15:00-18:30 Skolehjemsamtaler (Behovs) SKU5B
torsdag, 14-06-2018
08:00-15:00 Censor Jægerspris skole AW
08:00-16:00 FP9 Engelsk mdt. 9.C
SKI9C KAS
08:00-16:00 FP9 Fællesprøven F/K, BIO, GEO 9.D
SKI9D PG
fredag, 15-06-2018
08:00-16:00 FP9 Engelsk mdt. 9.C
SKI9C KAS
08:00-16:00 FP9 Fællesprøven F/K, BIO, GEO 9.D
SKI9D PG
Uge 25
mandag, 18-06-2018
08:00-15:00 Censor Ådalen MLD
08:00-16:00 FP9 Kristendom - mdt.
SKI9C AHE
16:15-17:00 Behovssamtaler SKU6B
tirsdag, 19-06-2018
08:00-15:00 Censor Ådalen MLD
08:00-16:00 FP9 Kristendom - mdt.
SKI9C AHE
08:00-17:00 3. a i Zoo DAL3A FAL, SK
09:00-10:00 FP9 Madkundskab (valghold) - træk af spørgsmål SKI9C, SKI9D SML
17:00-17:30 Behovssamtaler SKU6B
onsdag, 20-06-2018
08:00-15:00 Censor Marienlyst KAS
08:00-16:00 FP9 Fællesprøven F/K, BIO, GEO 9.C
SKI9C SML
torsdag, 21-06-2018
08:00-15:00 Censor Marienlyst KAS
08:00-16:00 FP9 Fællesprøven F/K, BIO, GEO 9.C
SKI9C SML
08:00-16:00 FP9 Samfundsfag mdt.
SKI9D AHE
fredag, 22-06-2018
08:00-15:00 6.a Zoo DAL6A MB, MN, SL
08:00-16:00 FP9 Samfundsfag mdt.
SKI9D AHE
Uge 26
mandag, 25-06-2018
- FP9 Madkundskab - valghold
SKI9C, SKI9D SML
08:00-15:00 Censor Marienlyst AHE
tirsdag, 26-06-2018
08:00-15:00 Censor Marienlyst AHE
onsdag, 27-06-2018
17:30-19:00 Afslutning 9. årgang SKI9C, SKI9D AHE, KAS, LMS, MP, PG, SML
19:00-20:00 Translokation 9. årgang SKI9C, SKI9D AHE, HF, KAS, KB, KM, LMS, MP, PG, SML, FM, MLD, RL